Trakya’daki tüm milletvekili adayları
14 Mayıs 2023 seçimleri için geri sayım başlarken, tüm siyasi partiler milletvekili aday listelerini kesinleştirerek pazar günü saat 17.00’ye kadar Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti. Trakya’nın milletvekili listeleri şu isimlerden oluştu:
CHP Tekirdağ Milletvekili adayları:
Faik Öztrak
İlhami Özcan Aygun
Cem Avşar ( DEVA)
Nurten Yontar
Mustafa Ülkem Uruk
İsmail Doğaroğlu
Sema Kırkoyun Kinet
İsmail Çelebi
CHP Edirne Milletvekili adayları:
Ediz Ün
Ahmet Baran Yazgan
Ufuk Kanışkan
Ahmet Erken
CHP Kırklareli Milletvekili adayları:
Vecdi Gündoğdu
Fahri Özkan
Hatice Gül Bingöl
AKP Tekirdağ Milletvekili adayları:
Mestan Özcan
Gökhan Diktaş
Çiğdem Koncagül
Hakan Sunal
Abdullah Öge
Akın Yılmaz
Müge Yıldız Toprak
Defne Gezer
AKP Edirne Milletvekili adayları:
Fatma Aksakal
Tarık Hatipler
Erdinç Çekiç
Sevda Nur Kurban
AKP Kırklareli Milletvekili adayları:
Ahmet Gökhan Sarıçam
Hüseyin Tuzcu
Neşe Kiraz
İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili adayları:
Selcan Hamşıoğlu
Sertaç Alkaya
Hazım Tamer Dodurga
Zeki Uzun
Aynur Çeşmeliler
Şerafetdin Terzi
Mehmet İlker Atasever
Cem Cavcar
İYİ Parti Edirne Milletvekili adayları:
Mehmet Akalın
Dilek Kırmızı
Hakan Şahin
Hüseyin Erkin
İYİ Parti Kırklareli Milletvekili adayları:
Türker Yörükçüoğlu
Sibel Pişkin
Hilmi Kahraman
MHP Tekirdağ Milletvekili adayları:
İlker Yücel
Koray Önsel
Murat Turna
Gökhan Baylan
Mustafa Süleyman Kurtar
Filiz Orman Akın
Hasan Memişoğlu
Necmi Özgül
MHP Edirne Milletvekili adayları:
Ali Özer
Ayvaz Yalaza
Hatice Ser
Hülya Balkan
MHP Kırklareli Milletvekili adayları:
Nur Aybüke Baybaş
Gamze Bozdemir
Alaattin Ersan Şenyiğit
Yeşil Sol Parti Tekirdağ Milletvekili adayları:
Muazzez Orhan Işık
Yeşil Sol Parti Edirne Milletvekili adayları:
Hanım Güzel
Serdal Zımba
Özlem Özdemir
Erdal Aydemir
Yeşil Sol Parti Kırklareli Milletvekili adayları:
Meral Garip
Erdal Tektaş
Ayşen Ece Kavas
TİP Tekirdağ Milletvekili adayları:
Bilge Seçkin Çetinkaya
Mehmet Aytekin
Emre Sevilmiş
İsmail Öztok
Betül Okuyan
Gülenay Suna
Kardelen Evcimen
Erkan Özgür Mutlucan
TİP Edirne Milletvekili adayları:
Güray Muhçu
Caner Soydan
Zelal Özcan
İlhan Bilecik
TİP Kırklareli Milletvekili adayları:
Zeynep Bilgiç
Yılmaz Biçer
Deniz Öztürk
Memleket Partisi Tekirdağ milletvekili adayları:
Şeref Albeniz
Sadi Erduran
Birkan Özer
Metin Demirtaş
Harun Yılmaz
Mert Adalı
Barış Tunç
Damlanur Salgar
Memleket Partisi Edirne milletvekili adayları:
Erdem Bircan
Oktay Bozkurt
Sami Çakırlar
Şeydanur Akça
Memleket Partisi Kırklareli Milletvekili adayları:
Aslı Eligüzel
İdil Özkan
Gizem Doğan
TKP Tekirdağ Milletvekili adayları:
Yeliz Karbuz
Mehmet Bayırlı
Muhsin Zaman
Polat Onar
İdil Zeynep Öztürk Aktaş
Hasan Koçak
Sadık Çiçek
İlhan Sülün
TKP Edirne Milletvekili adayları:
Ayçe İdil Özden
Nurhan Akyüz
Muammer Alan
Mustafa Alan
TKP Kırklareli Milletvekili adayları:
Efe Özdemir
Berke Özdemir
Onur Erköse
SOL Parti Tekirdağ Milletvekili adayları:
Serap Kaymak
Abdül Çene
Sevim Fidan
Rabbani Dalaslan
Mustafa Günay
Ekrem Yılmaz
Sıla Uludağ
İlkay Öz
SOL Parti Edirne Milletvekili adayları:
Ramiz Ülker
Osman Demir
Celalettin Güngör
Rafet Gezen
SOL Parti Kırklareli Milletvekili adayları:
Serpil Kozar
Coşar Cömert
Bülent Taşoğlu